speaker-photo

Radosław Maziarka

Solution Architect i Engineering Manager

Solution Architect i Engineering Manager w obszarze Azure. Pracuje przy pełnym zakresie tworzenia produktów cyfrowych - od analizy wymagań, przez architekturę i budowę systemu informatycznego, po jego utrzymanie na produkcji. Po pracy realizuje konsultacje i warsztaty dla firm oraz wspomaga technologicznie organizacje pozarządowe. Zwolennik pracy zwinnej i ciągłego samodoskonalenia. Można go złapać na blogu https://radekmaziarka.pl i Twitterze @RadekMaziarka

10:15-11:00

Sala Balowa Ballroom

Jak modularność wspiera testy - o granicach i ich przekraczaniu

10:00-13:00

Sala AI Room AI

Event Storming i BDD - jak zacząć

Ta sesja nauczy Cię, jak używać technik Event Storming i BDD, aby rozbić silosy pracy i rozpocząć głęboką współpracę wewnątrz zespołu. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w pracy nad trudną domeną biznesową, aby zbierać przypadki testowe i uczyć się od siebie nawzajem.

Zaczniemy od odkrycia naszej domeny biznesowej za pomocą techniki Event Storming. Następnie przechodzimy do użycia Example Mappingu, aby zwizualizować różne przypadki i scenariusze, którymi oprogramowanie musi się zająć. Na końcu wykorzystamy techniki BDD aby stworzyć specyfikację zrozumiałą zarówno dla ludzi technicznych, jak i biznesowych.

14:00-17:00

Sala AI Room AI

Event Storming i BDD - jak zacząć